ArhivVATERPOLO / PRVENSTVO HRVATSKE ZA NADE

PORAZ UOČI SAME ZAVRŠNICE Večeras za finale

16. travnja 2014. - 14:30
Nade Jug Croatia osiguranja poražene su sa 6:5 od vršnjaka splitskog Mornar Brodospasa u utakmici koja je odlučivala tko će biti prvi, a tko drugi u skupini 'F' drugog kruga završnog turnira prvenstva Hrvatske. Jugaši su tako u polufinale ušli kao drugi iz skupine 'F' te će večeras za finale igrati protiv pbjednika skupine 'E' (HAVK Mladost ili Primorje EB).Jugaši su odlično počeli utakmicu s Mornarom, dobili prvu četvrtinu sa 4:1. Splićani su do poluvremena izjednačili na 4:4. U posljednju četvrtinu Jug CO je ušao s prednošću od 5:4. Mornar BS je s 2:0 dobio četvrtu četvrtinu te osigurao prvo mjesto u skupini.Luka Stahor i Leo Cukrov s po dva pogotka bili su prvi strijelci Jug CO, dok je jedan pogodak postigao Ivan Vukojević.Domaćin, KPK će u trećem, posljednjem krugu prvenstva razigravati za poredak od 5. do 8. mjesta.T.V.
26. travanj 2024 11:40