Arhiv31. PRVENSTVO DUBROVAČKIH KUPALIŠTA U VATERPOLU

DIVLJA LIGA Tako je bilo u Platu

27. srpnja 2014. - 10:20
1406442947DIVLJA_PLAT_2014_-_01
Plat je bio sretan za Striježice, Luku Čilipi, Pasjaču Popovići i Veliku rivu Doli. Striježice i Pasjača Popovići su izborile plasman u glavni turnir, a preostale dvije momčadi ostale u igri da i one na kraju zaigraju među najboljima.Tamo sigurno neće biti Lukovice i Ponte žala. Te dvije momčadi su izgubile po drugi put, a zna se, drugi poraz znači ispadanje. Za njih je natjecanje završeno... Elafiti i Plaža ispod Petke su iskoristili bonus. Nemaju više pravo na poraz.Najzanimljivije je bilo u ogledu Striježice - Elafiti. Župljani su vodili sa 4:0 sredinom druge četvrtine, a u posljednju su ušli s tr goa prednosti (6:3). Međutim, u zadnjoj četvrtini 3:0 za Elafite te su četverci prvi put ove godine odlučivali o pobjedniku, a pobjednik je odlučen u drugoj dodatnoj seriji. Đuro Musladin (Elafiti) nije bio uspješan, ali jest Ivan Srijemsi te su Striježice tako izborile plasman u glavni turnir.U ogledima Luka Čilipi - Lukovica te Plaža ispod Petke - Pasjača Popovići na poluvremenu 7:2 za konavoske momčadi, koje su na kraju treće vodile s 9:2... Matija Drobac (Luka Čilipi) i Marin Curić (Pasjača Popovići) s po četiri pogotka prvi strijelci svojih momčadi. Luka Čilipi je ostala u igri za glavni turnir, a Pasjača Popovići je već osigurala mjesto u njemu.U prvoj utakmici 2. 'A' kola kvalifikacija Ponta žala je vodila s 3:1 te stala. Velika riva Doli je do poluvremena izjednačila, u trećoj s 5:0 osigurala pobjedu.... Mokošićani su tako ispali, a Primorci stigli na korak do plasmana u glavni turnir.KVALIFIKACIJE, 2. KOLOStriježice – Elafiti 6:6/10:9 nakon četveracaPLAT Sudac: Boris MaškarićSTRIJEŽICE: Blaženko Radić, Ivan Srijemsi (3), Antonio Šakić, Marko Jovanović (3), Marijo Mijoč, Petar Klaić, Đani Glavočić, Stijepo Majkovica, Jure Grbić, Davor Ankon, Nikola Grkeš, Marko Miloslavić.ELAFITI: Vinko Brajević, Matej Vukorep, Đuro Musladin (2), Filip Gvozdenović, Ante Matijević, Marin Dobrojević, Nikola Zelen (3), Andro Goravica, Ivo Palunko, Vlaho Dobrojević (1), Dario Vuleta.Četvrtine: 2:0, 2:1, 2:2, 0:3.Luka Čilipi – Lukovica 10:5PLAT Sudac: Boris Maškarić.LUKA ČILIPI: Vlaho Bošković, Pavo Arbulić, Hrvoje Kljunak, Niko Vezilić, Marjan Rančić, Vlaho Kljunak (1), Matija Drobac (4), Ivo Dadić, Mato Kocelj (3), Ivo Paškov (2).LUKOVICA: Ivo Duplica, Marko Vušić, Igor Marinović, Mato Vušić (1), Andro Katić, Štefi Katić, Hrvoje Marojica, Željko Račić (1), Jozo Nardelli (1), Ivo Katić, Ivo Rodin, Joško Marinović (1), Ikan Anđelinić, Miho Vuković (1).Četvrtine: 2:1, 5:1, 2:0, 1:3.Plaža ispod Petke – Pasjača Popovići 4:10PLAT Sudac: Boris Maškarić.PLAŽA ISPOD PETKE: Maro Kulaš, Antun Baće, Nino Bratičević, Veselko Radica, Ante Vlahinić (1), Maro Mašković, Đuro Lobaš (1), Nino Kulaš, Mario Filippi (2).PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Marin Curić (4), Vlaho Kojan, Robert Drobac, Antun Bušković, Antonio Cvjetković (1), Maro Lubura, Robert Di Lido (2), Edi Kićo Mehmeti (2), Mato Alavija (1), Mate Granfarola, Miho Peković, Nikša Matijašević, Tomislav Banac.Četvrtine: 1:5, 1:2, 0:2, 2:1.KVALIFIKACIJE, 2. KOLOPonta žala – Velika riva Doli 5:11PLAT Sudac: Tonči VlašićPONTA ŽALA: Stjepko Grčić, Vinko Raguž, Marin Knez, Mladen Leka, Ivo Vuletić (1), Josip Knežević (1), Krešo Kaciga, Božo Kaciga (1), Nikša Feregja (1), Tonči Radulović (1).VELIKA RIVA DOLI: Mario Beg, Mato Smrdelj (2), Hrvoje Lončarica (2), Nikša Mišeta, Antonio Lončarica (2), Andrija Dominiković, Stjepan Dominiković (1), Ivo Roko, Ivica Radinković, Periša Konjuh, Matko Konjuh (3).Četvrtine: 2:1, 1:2, 0:5, 2:3.RASPORED Nedjelja, 27. srpnjaBellevue/2. A kolo kvalifikacija15.30 sati: Sovrnja Doli - Berdova vila16.20 sati: Daksa - Elafiti17.10 sati: Luka Čilipi - Gjivovići Dolphins
23. travanj 2024 09:44