ArhivMALI NOGOMET

FINALE Slavila Konoba Maestral Ston u domu Kissa

17. kolovoza 2014. - 08:55
1408255183MOK_01
Caffe bar Kiss nije uspio ostvariti svoju 25. uzastopnu pobjedu na turnirima u Mokošici, Staroj i Novoj. Izgubio je finale turnira Naš Dom od Konobe Maestral Ston. Pobjednika su odlučili kazneni udarci. Konoba Maestral Ston je sjajno otvorila utakmicu. Povela već u 4. minuti s 3:0. Caffe bar Kiss je s dva pogotka brzo uhvatio priključak, a u nastavku uspio s nova dva pogotka preokrenuti rezultat u svoju korsit. Međutim, u poslijednjim trenucima finala Konoba Maestral Ston je izjednačila te se pristupilo izvođenju kaznenih udaraca nakon čega je slavila ekipa za koju su igrali Alen Turuk, Borna Tikvica, Maro Đuraš, Sandro Salacan, Mateo Vodopić, Vlatko Bobanović, Filip Kurbelašvili i Maroje Brbora.U utakmici za treće mjesto Caffe bar Puls je sa 6:1 dobio Botafogo.OPŠIRNIJE U TISKANOM IZDANJU DUBROVAČKOG VJESNIKA
24. travanj 2024 06:26