ArhivVATERPOLO / DRUGA HRVATSKA LIGA

OPET KPK Ne ide Gusaru, pa ne ide protiv Korčulana

Piše PSD.
21. kolovoza 2014. - 11:15
KPK je slavio u prvoj utakmici finala doigravanja za prvak Druge hrvatske vaterpske lige. U Mlinima je bio bolji od Gusara s 9:8 (2:1, 4:1, 1:2, 2:4). Uzvrat se igra u subotu, 23. koovoza u Korčuli.Junaci nove pobjede KPK protiv Gusara ove sezone bili su vratar Mate Anić te Marko Ivanković, koji je postigao čak 6 pogodaka. KPK je početkom treće četvrtine vodio sa 7:2. Momčad trenera Vilija Mladinića je tako i treći put ove sezone bila bolja od Gusara. Naime, KPK je slavio u oba ogleda u ligaškom dijelu sezone u južnoj skupini Druge hrvatske lige. U Korčuli s 13:9, a u Mlinima s 9:5.PRVA UTAKMICA FINALA Gusar – KPK 8:9MLINI Suci: Vlaho Radičević i Mladen Rak. Delegat: Srđan Dragojević (svi Dubrovnik).GUSAR: Zec, Miloslavić (2), Lale, Mišić, Zonić (2), Jurić, Miličević, Marlais, Grbić (1), Begović (2), Šopar, Duždević, Krkić, Crnčević (1). Trener: Siniša Zonić.KPK: Anić, A. Radovanović (1), F. Radovanović (1), Ivanković (6), Hutten, Lozica, Baždarić, Rakočević, T. Fabris, V. Fabris (1), Silić, Sardelić. Trener: Vili Mladinić.Četvrtine: 1:2, 1:4, 2:1, 4:2.T.V.
25. travanj 2024 18:36