OPET IZNAD SVIH Tomićev 'double double'

Piše PSD.
15. listopada 2014. - 01:00
1413281285BAR-BAS_2Q_3
FC Barcelona je nakon povratka sa azijske turneje, igrala je u Kini i na Tajvanu, ostvarila uspjeh u gostima kod Bruixa d'Or Manrese. U pobjedi 88:69 u 2. kolu španjolskog prvenstva najbolji igrač ne samo aktualnog prvaka, već čitave utakmice bio je Dubrovčanin Ante Tomić. Centar FC Barcelone i hrvatske reprezentacije ostvario je 'double-double'. Postigao je za 20 minuta u igri 14 koševa bez promašaja iz igre (6/6 za dva, slobodna bacanja 6/2), imao 11 skokova, 4 asistencije, 2 osvojene lopte...Igrao je i drugi Dubrovčanin, Mario Hezonja. Bez šuta i skoka, po jedna izgubljena lopta i blokada. Ušao je u drugoj četvrtini, ali je brzo zaradio dvije osobne pogreške. Nakon druge je dobio i tehničku. Na klupu se vratio nakon svega dvije minute provedene na parketu.Nakon 2. kola FC Barcelona predvodi skupini od šest sastava sa stopostotnim učinkom. Dvije pobjede bez poraza imaju još Real Madrid, Unicaja, Bilbao, Murcia i Joventut. U 3. kolu španjolskog prvenstva, 19. listopada, FC Barcelona je domaćin Gran Canariji. Prije toga FC Barcelona u petak, 17. listopada počinje novu Euroligašku sezonu. U Blau Granu stiže FC Bayern Munchen.T.V.
24. travanj 2024 22:06