ArhivRUKOMETNI TERENI

POČINJE KUP Metkovci čekaju Dubrovnik

22. listopada 2014. - 12:30
1413978016Hrvatski_rukometni_savez_svg
Počinje natjecanje u Hrvatskom kupu za rukometaše. U pretkolu regije jug sastaju se Metković 1963. i RKHM Dubrovnik. Domaćin je na diobi prvog mjesta u Prvoj hrvatskoj ligi sa četiri pobjede i jednim porazom (isti učinak imaju Rudar, KTC i Moslavina, s tim da je Moslavina odigrala utakmicu manje), a RKHM Dubrovnik je s utakmicom manje peti u južnoj skupini Druge hrvatske lige s dvije pobjede i jednim porazom (Kamičak, Hrvatski dragovoljac i Jelsa su vodeći s tri pobjede i jednim porazom).Utakmica između Metkovića 1963. i RKHM Dubrovnik igra se ove srijede, 22. listopada u Metkoviću s početkom u 18.30 sati. Uspješniji će u idućem krugu ugostiti Korčulu (5. ili. 6. studenoga). Korčulani su slobodni u pretkolu.DRUGA HRVATSKA LIGA - JUGRKHM Dubrovnik nije bio uspješan u 3. kolu Druge hrvatske lige – jug. Poražen je od Olimpije u Vodicama s 38:24 nakon što je u prvo poluvrijeme dobio s 19:11. U nastavku 27:5 domaćina! Bušlje sa 7 je bio prvi strijelac RKHM Dubrovnika, šest je postigao Biško, pet Prskalo, četiri Marević, a po jedan Stojić i Peričić.Poraz je upisao i drugi županijski predstavnik. Korčula je poražena u Splitu od Hrvatskog dragovoljca s 34:25. Majić s 9 te Sansović s 8 pogodaka su bili prvi strijelci sastava trenera Tomislava Veraje. Pet pogodaka je dao Luis, dva Verazza, a jedan Vlašić.POREDAK1. Kamičak 6 bodova/4 utakmice (+13), 2. Hrvatski dragovoljac 6 bodova/4 utakmice (+12), 3. Jelsa 6 bodova/4 utakmice (+6), 4. Olimpija 5 bodova/4 utakmice +13), 5. RKHM Dubrovnik 4 boda/3 utakmice (+7), 6. Solin 3 boda/4 utakmice (+4), 7. Biograd 3 boda/4 utakmice (-4), 8. Korčula 2 boda/4 utakmice (+2), 9. Trogir 2 boda/3 utakmice (-2), 10. Trilj PV 2 boda/3 utakmice (-6), 11. Arbanasi bez boda/3 utakmice (-45).U 5. kolu, 25. listopada, Korčula dočekuje Biograd, a RKHM Dubrovnik je domaćin Hrvatskom dragovoljcu.T.V.
27. travanj 2024 05:22