ArhivNOGOMET / TREĆA HRVATSKA LIGA - JUG

TREĆI DOMAĆI PORAZ Hrvace projurile Metkovićem

28. listopada 2014. - 18:15
Hrvace su iznenadile Neretvu Iza Vage u zaostaloj utakmici 6. kola Treće hrvatske nogometne lige - jug. Metkovci su računali na tri boda, skok na četvrto mjesto na tablici te preuzeti ulogu od Neretvanca najuspješnijeg kluba Dubrovačko-neretvanske županije u ligi, međutim, na kraju Neretva – Hrvace 0:3.Dino Božinović je postigao dva pogotka za Hrvace u prvom poluvremenu, prvog u 17., a drugog u 36. minuti. U nastavku je mrežu Neretve zatresao kapetan Hrvaca, Jakov Marunica (60. minuta).Neretvi je ovo treći poraz kod kuće u zadnje četiri utakmice. Prvo Mosor, a potom u idućoj utakmici kod kuće Šibenik. U subotu je taj niz poraza kod kuće Neretva prekinula dobivši GOŠK-a s 1:0, ali tri dana poslije novi neuspjeh, ovaj put od Hrvaca (Neretva je sjajno počela prvenstvo, ali je u zadnjih pet utakmica ostvarila pobjedu i četiri poraza).Kraj utakmice protiv Hrvaca Neretva je dočekala s devetoricom. Kad je sve već bilo jasno, isključeni su zbog prigovora prvo Ante Batinović u 88. minuti, a potom u 89. minuti Andrija Milinković. Obojica zbog drugog žutog kartona. Batinović je oba dobio u 88. minuti, a Milinković prvog u 49. minuti, a drugog minutu prije kraja utakmice.POREDAK1. Šibenik 30 bodova (28:5), 2. Mosor 29 bodova (21:7), 3. Solin 25 bodova (25:10), 4. Neretvanac 19 bodova (15:13), 5. Hrvace (utakmica manje) 18 bodova (14:10), 6. Neretva 18 bodova (18:20), 7. Hajduk II. (utakmica manje) 17 bodova (23:16), 8. Junak 17 bodova (14:14), 9. Primorac 1929. 16 bodova (24:18), 10. BŠK Zmaj 15 bodova (12:16), 11. Zmaj Makarska 14 bodova (18:18), 12. Jadran LP 14 bodova (15:18), 13. Zagora 13 bodova (13:23), 14. Val 11 bodova (8:18), 15. Croatia 11 bodova (12:24), 16. Kamen 10 bodova (16:21), 17. Omiš 9 bodova (12:24), 18. GOŠK 8 bodova (8:21).RASPORED 13. koloNedjelja, 2. studenoga, Ploče: Jadran Luka Ploče - Zmaj Makarska, Hrvace: Hrvace - Neretvanac, Zmijavci: Croatia - Solin, Žrnovnica: Mosor - Kamen, Stobreč: Primorac 1929. - Omiš, Šibenik: Šibenik - Hajduk II., Kaštel Stari: Val - BŠK Zmaj, Dubrovnik: GOŠK - Junak, Unešić: Zagora - Neretva.T.V.
23. travanj 2024 23:19