ArhivNOGOMETNA LIGA PRVAKA

UNATOČ PORAZU, SPAHIĆ IDE DALJE 'Apotekare' opet boli glava od Monaca

26. studenog 2014. - 23:25
Ne ide Bayer 04 Leverkusenu protiv Monaca. Na startu je poražen u Kneževini s 1:0, a sad je istim rezultatom izgubio i kod kuće u pretposljednjem, 5. kolu natjecanja u skupini 'C' Lige prvaka. Monaco je u Leverkusenu slavio pogotkom 20-godišnjeg Argentinca Lucasa Ocamposua u 72. minuti. Bundesligašu je i bod bio dovoljan za potvrdu prvog mjesta u skupini. Dubrovčanin Emir Spahić je odigrao čitavu utakmicu za Bayer 04 Leverkusen. U 26. minuti je dobio žuti karton.Međutim, unatoč porazu, drugom od Monaca, Bayern 04 Leverkusen je i dalje vodeći sastav skupine. Ima 9 bodova. Dobio je oba puta Zenit te bio bolji kod kuće od Benfice. Monaco je drugi sad s bodom manje, treći je ruski Zenit sa 7 bodova, dok je posljednja, četvrta Benfica sa samo 4 boda.Kako se u zadnjem kolu međusobno sastaju Monaco i Zenit, Bayern 04 Leverkusen je bez obzira kako će proći u Lisabonu siguran sudionik osmine finala, dok će ogled u Kneževini odlučiti o tome tko će uz 'Apotekare' iz skupine 'C' proći dalje. Naravno, nije da nije važno tko će biti prvi, a tko drugi u skupini...T.V.
18. travanj 2024 03:56