ArhivKOŠARKA / A-2 HL - JUG (M)

ŠTETA, ŠTETA Dubrovnik bez novog iznenađenja

25. siječnja 2015. - 21:35
Dubrovnik nije uspio na Gripama stići do svoje šeste pobjede, iznenaditi nakon Sonik Puntamike još jedan sastav iz vrha, ovaj put trećeplasirani Mislav te na taj način uskočiti iz donjeg u gornji dom prvenstvene tablice. Upisao je sastav trenera Denisa Bajramovića u 13. kolu južne skupine A-2 hrvatske lige sedmi poraz. Mislav je na kraju postigao samo tri koša više te je ostvario svoju devetu pobjedu za ostanak na trećem mjestu: Mislav – Dubrovnik 78:75.Žale zbog poraza u redovima Dubrovnika jer su veći dio utakmice na Gripama vodili, bili bolji, dobili prvu četvrtinu s 20:11, na poluvremenu imali plus sedam (44:37), u trećoj četvrtini bili na velikih plus 13, ali na kraju su ostali bez uspjeha, koji bi ih nakrcao samopouzdanjem, otvorio im mogućnost da taj niz pobjeda poduplaju idući vikend kada ih u 24 sata čekaju dva posljednjeplasirana sastava lige. Prvo doma ogled protiv pretposljednjeg Trogira, utakmica 14. kola (subota, 31. siječnja, 16 sati), a potom odrađivanje zaostatka iz prvog kola drugog dijela, utakmica u Splitu protiv fenjeraša, splitskog Adriatica.Ovako, pet pobjeda i sedam poraza, uz spomenutu utakmicu manje, ostavio je Dubrovnik i dalje u sredini.Dubrovnik je u Splitu protiv Mislava igrao u sastavu: Habul (16 koševa), Sarić (3), Vidović, Katić, Dubelj (11), Meštrović (6), Miljas (6), Vodopija (26), Jović i Kušt (7).T.V.
20. travanj 2024 07:40