ArhivKOŠARKAŠKA EUROPA / ŠPANJOLSKA

POBJEDA BARCE Tomić, Hezonja i ekipa čuvaju treće mjesto

29. ožujka 2015. - 01:10
U Blaugrani pred gotovo pet tisuća gledatelja u utakmici 26. kola španjolskog prvenstva: FC Barcelona – Sevilla 99:83.Ante Tomić je igrao više od 26 minuta te za to vrijeme postigao 9 koševa (šut za dva 4/9, slobodna bacanja 1/2), imao 5 skokova, 3 asistencije, po jednu izgubljenu i osvojenu loptu, dok je drugi Dubrovčanin u redovima španjolskog prvaka, Mario Hezonja igrao šest i pol minuta: jedan šut, to za tricu (0/1) te jedna asistencija.Vodi Unicaja s 21/4, Real Madrid je drugi s 20/5, FC Barcelona je treća s 18/8, koliko ima i četvrti Bilbao Basket. Joventut je peti s 15/10, na diobi šestog mjesta s po 14/11 su Laboral, Valencia i Zaragoza... Svi osim FC Barcelone i Bilbao Basketa tek imaju odigrati susrete 26. kola.U 27. kolu, 5. travnja, FC Barcelona je gost UCAM Murcie, koja je deseta s 12 pobjeda i 13 poraza.T.V.
27. travanj 2024 05:30