ArhivKOŠARKAŠKA EUROPA / ITALIJA

NAPUNILI CANTU Perić i ekipa u borbi za 'dvojku'

13. travnja 2015. - 00:50
Hrvoje Perić je postigao 12 koševa za 25 minuta, imao 6 skokova te 2 asistencije, a njegova Umana Reyer Venezia je kod kuće dobila Cantu s 89:68 u 26. kolu talijanskog prvenstva. Prva četvrtina nije bila dobra za domaćina, Cantu je vodio sa 4 razlike, ali samo prva. Potom je sve bilo u znaku domaćina. Dobio je drugu sa 17:8 te je na poluvremenu imao plus pet (34:29), a u trećoj su Perić i ekipa uništili goste sa čak 34:11 te je već tijekom treće četvrtine sve bilo kristalno jasno...U derbiju kola Reggio Emilia je dobila Sassari sa 74:66 te i dalje dijeli drugo mjesto s najugodnijim iznenađenjem sezone, Perićevom Umana Reyer Veneziom. Vodi EA7 Emporio Armani Milano, koji ima 23 pobjede i samo 2 poraza (utakmica manje) te je već osigurao prvo mjesto. Reggio Emilia i Umana Reyer Venezia imaju učinak 19/7, imaju dvije pobjede više od Sassarija, koji je četvrti (17/9). Peti je Trento (16/10), šesti Enel Brindisi (15/11), sedma Vanoli Cremona (12/14)...I u idućem, 27. kolu je Umana Reyer Venezia domaćin. Stiže Trento (subota, 18. travnja).T.V.
19. travanj 2024 11:58