ArhivBADMINTON / JUNIORSKO PH

TRI MEDALJE AEDIUMA Fran Galjer juniorski prvak Hrvatske!

20. travnja 2015. - 11:25
1429515835aedium
Fran Galjer, član Badmintonskog kluba Aedium, nastavio je niz uspjeha na državnim prvenstvima. Na juniorskom, koje je održano u Novskoj, Galjer je osvojio naslov prvaka Hrvatske. Uz to Fran je u paru s Marinom Šućurom osvojio brončanu medalju.Galjer je u polufinalu s 21:16 i 24:22 dobio prvog nositelja prvenstva, Bornu Drvodelića iz Medvedgrada, a u finalu s 21:12 i 21:19 drugog nositelja, također člana zagrebačkog Medvedgrada, Dominika Doka. Pojedinačno, Marin Šućur je izgubio u osmini finala, kao i Mara Vlašić, dok je Margarita Tolja poražena u četvrtfinalu od treće nositeljice, Dore Drvodelić (Medvedgrad).Dubrovački klub osvojio je ukupno tri medalje na juniorskom prvenstvu Hrvatske. U konkurenciji ženskih parova Mara Vlašić i Margarita Tolja su brončane. U mješovitim parovima oba para Aediuma, Fran Galjer i Margarita Tolja te Marin Šućur i Mara Vlašić, poražena su u četvrtfinalu. U muškim parovima Fran Galjer i Marin Šućur su u polufinalu izgubili od prvih nositelja, kasnijih pobjednika, para Medvedgrada (Dominik Doiko i Borna Drvodelić) s 21:17, 17:21, 21:18.T.V.
25. travanj 2024 12:08