ArhivNOGOMETNA EUROPA / NJEMAČKA

PADERBORN ZADNJI Autogol u 89. minuti!

Piše PSD.
16. svibnja 2015. - 19:30
Srđan Lakić je sa svojim SC Paderbornom imao u rukama bod u Gelsenkirchenu sve do 89. minute, a tada je Uwe Hünemeier zatresao vlastitu mrežu za 1:0 pobjedu Schalkea u pretposljednjem, 33. kolu Bundelige. Lakića i društvo rastužili su i drugi rezultati kola: redom, uspjeh 2:1 Freiburga kod kuće protiv prvaka Bayerna, zatim 2:1 pobjeda Hannovera u gostima kod FC Augsburga. Možda im je tek na ruku išao 2:1 uspjeh kod kuće Stuttgarta protiv HSV-a.Uglavnom, kad su suci označili kraj svih utakmica 33. kola SC Paderborn 07 se našao na posljednjem mjestu tablice s 31 bodom. Bod više ima pretposljednji HSV, na 16. mjestu je Stuttgart s 33 boda, na 14. i 15. mjestu su SC Freiburg i Hannover 96 s po 34 boda, dok je na 13. mjestu Hertha s 35 bodova... To su sastavi koji nisu sigurni kako će i iduće sezone igrati u Bundesligi. Podsjetnik, dva posljednjeplasirana sastava lige ispadaju u niži rang, dok će šesnaesti razigravati s trećeplasiranim sastavom Druge lige.Mogu li Lakić i ekipa izbjeći najgore? SC Paderborn 07 dočekuje Stuttgart u zadnjem 34. kolu. Mora dobiti tu utakmicu. S tim je u najgorem slučaju pretposljednji. Dakle, mora dočekati kiks prije svega HSV-a, koji dočekuje Schalke. Hannover igra doma sa SC Freiburgom. Hertha, koju SC Paderborn ne može stići, gost je Hoffenheima...Uglavnom, uoči posljednjih 90 minuta sezone nikako nije dobro za SC Paderborn 07. Lakić i ekipa ne ovise samo o sebi. Međutim, još nije sve izgubljeno.T.V.
26. travanj 2024 15:05