Arhiv32. PRVENSTVO DUBROVAČKIH KUPALIŠTA U VATERPOLU

FOTO / DIVLJA LIGA NA PORPORELI Evo ih još na korak do glavnog turnira

Piše PSD.
23. srpnja 2015. - 11:40
1437635575DIVLJA_LIGA_-_PORPORELA_23.07.2015._BY_ZT_-_1
Finulo je 2. kolo kvalifikacija. U srijedu su na Porporeli Češke banje, Elita, Solidudo i Crvene stijene Orašac pobjedama stigle na korak do glavnog turnira. Za to im treba još jedna pobjeda.U petak, 24. srpnja i subotu, 25. srpnja igraju se utakmice 2. 'A' kola kvalifikacija u kojima se sastaju momčadi s po jednim porazom. Dakle, tko izgubi - ispada, a pobjednik ostaje i dalje u igri za nastupom u glavnom turniru.SEMAFOR Srijeda, 22. srpnjaKvalifikacije, 2. koloSkupina 'C': Češke banje – Gjivovići Dolphins 16:6Porporela/sudac: Goran Turjalić.ČEŠKE BANJE: Blaženko Radić, Ivan Srijemsi (3), Antonio Šakić (2), Boško Srijemsi (2), Đani Glavočić (1), Vlaho Kolić (1), Luka Špetić (6), Stijepo Majkovica, Nikola Miloslavić, Hrvoje Miloslavić (1), Marko Miloslavić, Petar Sambrailo.GJIVOVIĆI DOLPHINS: Mario Ljubišić, Dario Burmas (2), Maro Kordić (1), Vinko Milat (1), Orlando Lončar, Matija Butigan, Ado Ćustović (1), Nikša Bušlje (1).Četvrtine: 4:1, 2:1, 5:2, 5:2.Skupina 'D': Elita – Uvalica 10:2Porporela/sudac: Goran Turajlić.ELITA: Miro Boroje, Joško Matić (1), Tomislav Rudinica (4), Maro Šimunović (1), Jakša Matušić, Bartul Bosnić, Ante Režić (2), Pero Memed, Marko Kortizija (2).UVALICA: Luko Srhoj, Luka Kovačić, Mario Knego, Vicko Đurić, Boško Preljević, Edin Memišević, Maro Rimac (1), Tomislav Radić, Damir Mičić, Ante Režeić, Robert Bajrami, Pavo Žeravica (1), Edi Jertec.Četvrtine: 2:0, 2:0, 3:1, 3:1.Skupina 'C': Solitudo – Berdova vila 13:4Porporela/sudac: Željko Mage.SOLITUDO: Tonko Smokvina, Teo Bjelopera (2), Ivan Lovrić, Miro Plenković (1), Toni Lulić (4), Marko Klečak (1), Bruno Pavleković (2), Josip Šandić, Jerko Šandić (2), Nikola Bjelopera (1).BERDOVA VILA: Marko Miletić, Amar Omerčahić (2), Orsat Kljajić, Mario Mazić, Amel Omerčahić, Martin Oršulić, Lukša Miletić (1).Četvrtine: 4:0, 3:3, 4:1, 2:0.Skupina 'D': Crvene stijene Orašac – Daksa Drunky Ducks 12:5Porporela/sudac: Željko Mage.CRVENE STIJENE ORAŠAC: Nikola Zlošilo, Maro Baričević (1), Željko Bjelobaba (4), Ivan Zovko, Ivan Ljubimir (1), Andro Vidojević, Antonio Elez, Dražen Oršulić (1), Josip Zlošilo (1), Maro Fjorović, Hrvoje Čamo, Lukša Kirola (4).DAKSA DRUNKY DUCKS: Vanja Taušan, Kristijan Điković (1), Vedran Žuro, Ante Žustra, Aco Pusić, Mario Štaka, Jasmin Jaganjac (2), Aljoša Ivanić (2), Marko Radojičić, August Stankić, Lukša Peković, Ante Žuro.Četvrtine: 4:2, 4:0, 1:1, 3:2.RASPOREDDanas je slobodan dan. Nastavak je u petak, 24. srpnja kada se u Platu igraju prve tri utakmice 2. 'A' kola kvalifikacija.16.45 sati/skupina 'C': Gjivovići Dolphins - Lozica17.35 sati/skupina 'A': Lukovica - Kokoti18.25 sati/skupina 'D': Daksa - Batahovina
26. travanj 2024 21:55