ArhivKOŠARKAŠKA EUROPA / ŠPANJOLSKA

DVOKORAKOM U POLUFINALE Barca čeka

29. svibnja 2016. - 23:15
1464549954TOMIC_1
Barcelona Lassa je u dva koraka, očekivano, zaključila posao u četvrtfinalu protiv Fuenlabrade. Nakon što je u svojoj Blaugrani bila bolja sa čak 99:65, u drugoj utakmici, koja je odigrana u domu Fuenlabrade, slavila je s 84:68. Na poluvremenu je bilo samo dva koša viška za Barcelonu (38:36), koja je treću četvrtinu dobila sa čak 29:9.Ante Tomić je pobjedi Barcelone Lassa kod Fuenlabrade doprinio s 8 koševa, 4 skoka, 3 asistencije, 2 osvojene lopte i blokadom.Kako je Gran Canaria u svom domu uzvratila Laboralu, Barcelona će morat pričekat majstoricu, koja se igra u domu Laborala kako bi znala protiv koga će igrati u polufinalu. U polufinalu je i Valencia, koja je s 2:0 bila bolja od Unicaje. Valencija će u polufinalu na boljeg iz ogleda Real Madrid – Murcia. Real Madrid vodi 1:0. Murcia je domaćin druge utakmice.T.V.
23. travanj 2024 15:02