Hrvatska i svijetMEĐUNARODNA UTRKA

Hrvat prvi na pet kilometara

6. lipnja 2016. - 10:15
Atletičar AK Dubrovnik Ante Živković sudjelovao je na trećoj međunarodnoj utrci Falkensteiner Punta Skala Triatlon u sklopu koje se održalo pojedinačno i ekipno Prvenstvo Hrvatske u srednje dugom triatlonu, akvatlon i utrke na 5 i 10 kilometara.Živković je nastupio na utrci od 5 kilometara i s istrčanim vremenom 16:48 osvojio prvo mjesto i ostvario još jednu pobjedu u uličnim utrkama.Drugo mjesto s istrčanim vremenom 17:22 zauzeo je Juraj Bilaver dok je treći u cilj stigao Srđan Oršulić (17:54).Na održanom 3. Falkensteiner Punta Skala Triatlonu nastupio je poznati dubrovački triatlonac Jakša Diklić koji je discipline 1900 metara plivanje, 90 kilometara bicikla i 21.1 kilometar trčanje svladao za 4:19,12. s postignutim rezultatom Diklić je u ukupnom poretku zauzeo šesto mjesto, odnosno u cilj je stigao kao četvrti Hrvat dok je u svojoj kategoriji (M25) zauzeo prvo mjesto.
20. travanj 2024 04:57