TORCIDA KUP Pločanima srebro, Dubrovčanima drvena medalja

Piše PSD.
25. kolovoza 2016. - 02:00
1472077245torcida_kup1-240816

MNK Porto Tolero Hotel Riva Brist poražen je u velikom finalu tradicionalnog, 22. po redu Torcida kupa u Splitu od Fast fooda Popay, koji je tako stigao do svog četvrtog naslova (2002., 2005., 2011. i 2016.) te time postao najuspješnija momčad u povijesti turnira. Pločani su preskočili šest prepreka na putu do finala, ali ne i posljednju. Fast food Popay je bio bolji sa 4:1 (Ivan Arar je u finalu postigao pogodak za MNK Porto Tolero Hotel Riva Brist. Fast food Popay je vodio s 2:0, nakon pogotka Arara postigao još dva pogotka do kraja).Treće mjesto osvojio je Beach bar Cool CB Leonardo koji je s 1:0 u utakmici za treće mjesto dobio Pizza shop Taj Mahal Dubrovnik (jedini pogodak postignut je u 4. minuti nastavka utakmice). Podsjetnik, Pločani su finale izborili boljim izvođenjem kaznenih udaraca u polufinalu od Beach bar Cool CB Leonardo, dok su Dubrovčani u polufinalu vodili s 2:0 nakon prvog poluvremena protiv Fast food Popay, koji je u nastavku s dva pogotka izjednačio te potom bolje izvodio kaznene udarce.Niti jedna od laskavih nagrada (najbolji igrač, vratar i strijelac) nije završila u rukama pločanske i(li) dubrovačke momčadi. Mijo Mišerda iz Popaya je najbolji igrač, dok je njegov suigrač Ante Ramadža s osam golova najbolji strijelac turnira. Najboljim vratarom je proglašen Ivan Mladina (Beach bar Cool CB Leonardo).Ukupno 153 momčadi nastupile su na 22. izdanju Torcida kupa.MNK PORTO TOLERO HOTEL RIVA BRISTMNK Porto Tolero Hotel Riva Brist je na turniru u Splitu pod vodstvom Borisa Malića nastupao u sastavu Zvonimir Barbir, Tomislav Domić, Josip Stjepanović, Matko Krilić, Ante Muslin, Ivan Arar, Stipe Nikolac, Dejan Rašić, Saša Burđelez, Marijo Batinović, Ivan Marković i Žarko Visković. Pločani su do finala stigli sa šest pobjeda od čega su dvije ostvarili na kaznene udarce.PIZZA SHOP TAJ MAHAL DUBROVNIKPizza shop Taj Mahal Dubrovnika je pod vodstvom Zlatka Lučića Raguža i Ante Batine igrala tijekom sedam utakmica u sastavu Toni Saltarić, Sandro Salacan, Zvonimir Čikato, Hrvoje Cvjetković, Maro Đuraš, Vinko Čikato, Antun Bačić, Dario Marinović, Ante Daničić, Damjan Šulić, Zoran Primić i Srđan Lakić. Do polufinala Pizza shop Dubrovnik je ostvarila pet pobjeda. Nakon toga izgubila u polufinalu (kazneni udarci) i u utakmici za treće mjesto.T.V.

17. travanj 2024 01:22