ArhivNOGOMET / TREĆA HRVATSKA LIGA - JUG

UVJERLJIVI PLOČANI Dubrovčanima samo bod

27. kolovoza 2016. - 21:20
1472317192GOSK_OSK_04
Jadran Luka Ploče je nadigrao BŠK Zmaj na startu nove sezone. Pločani su na svom Jadranovom slavili s 3:0. Prvi je mrežu Blaćana zatresao Alen Družijanić u 11. minuti. Potom, u 54. minuti to je uspjelo Marinu Oršuliću, a u 75 minuti za konačnih 3:0 pogodio je Ivan Sutić Galić, koji je u igru ušao u 67. minuti umjesto Ante Musulina.U Dubrovniku bez pogodaka. OSK je uspio sačuvati svoju mrežu netaknutom iako je od 68. minute GOŠK Dubrovnik 1919. igrao s igračem više (isključen Petar Bašić, drugi žuti). Prvo poluvrijeme je pripalo gostima. Imali su dvije prilike za pogodak. Prvu je zaustavio vratar domaćih, Dalibor Kristić obranivši udarac Petra Bašića Šiška, a drugu je prokockao Ivica Bašić, koji se nije najbolje snašao nakon odličnog dodavanja Petra Bašića. Prebacio je Kristića, ali i vrata domaćih.Početkom nastavka opasniji domaćin: 52. minuta - zakasnio je Domagoj Veraja, namještao se i namještao; 55. minuta - Toni Žile nije uspio odbijenu loptu pospremiti u mrežu gostiju. 62. minuta - Damir Hodžić je igrao rukom u kaznenom prostoru gostiju i to kad je lopta išla prema mreži OSK-a. 83. minuta - Marko Jurić iskosa nakon prodora, brani Ante Bilandžić. 86. minuta - Domagoj Veraja, ali opet ništa.GOŠK Dubrovnik 1919. je dočekao OSK bez četvorice igrača (Karlo i Domagoj Torbarina, Ivan Petrušić i Frano Mrđen. S obzirom na težinu ozljede teško je za očekivati kako će Domagoj Torbarina zaigrati u prvom dijelu sezone).SEMAFOR 1. koloSubota, 27. kolovoza, Dubrovnik: GOŠK Dubrovnik 1919. - OSK 0:0, Ploče: Jadran Luka Ploče - BŠK Zmaj 3:0, Hrvace: Hrvace - Kamen Ivanbegovina 3:3, Zadar: Zadar - Val (Kaštel Stari) 2:0, Omiš: Omiš - Zmaj Makarska 1:1, Sinj: Junak - Hajduk II. 2:4; nedjelja, 28. kolovoza, Opuzen: Neretvanac - Neretva, Stobreč: Primorac 1929. (Stobreč) - Primorac (Biograd), Zmijavci: Croatia - Orkan Dugi Rat.RASPORED 2. koloSubota, 3. rujna, Kaštel Stari: Val – Jadran LP, Otok: OSK – Zadar, Makarska: RNK Zmaj Makarska – GOŠK Dubrovnik 1919., Metković: Neretva – Omiš, Dugi Rat: Orkan – Neretvanac, Ivanbegovina: Kamen – Croatia, Biograd: Primorac (B) – Hrvace, nedjelja, 4. rujna, Sinj: Junak – Primorac 1929. Stobreč, Split: Hajduk II. – BŠK Zmaj.Branko Kulidžan / Tonči Vlašić
24. travanj 2024 22:31