RukometPAKET 24 PREMIJER LIGA RUKOMETAŠA

NIŠTA NI OVAJ PUT S PUTA Dubrovnik ostao na jednom bodu

12. listopada 2019. - 23:09
RKHM Dubrovnik je i nakon 4. kola na jednom bodu kojeg je osvojio na startu kad je u Gospinom polju odigrao 27:27 protiv Umaga u utakmici u kojoj je bio daleko bliži pobjedi, u kojoj je gubio samo s 1:0 i 2:1, a vodio u prvom poluvremenu i u nastavku utakmice s pet pogodaka razlike. Potom 34 pogotka postignuta u gostima kod Bjelovara, ali dva više primljena nakon čega je upisan poraz kod kuće od Spačve iz Vinkovaca s 30:27. I u toj utakmici je bio blizu bod(ov)a, dok se to ne može reći za drugo gostovanje ove sezone u kojem je poražen u Varaždinu od GRK Varaždin 1930. s 33:26 (17:11) iako je 14 minuta prije kraja još živjela nada. Domaćin je imao samo tri pogotka viška (24:21).

Momčad iz Gospina polja je na začelju s tim jednim bodom. Spačva Vinkovci vodi sa 6 bodova, bod manje, ali i utakmicu manje imaju Dubrava i Bjelovar. Gorica je također na pet bodova, ali je ona odigrala sve četiri utakmice. GRK Varaždin 1930.  sad ima četiri boda i peti je, dok je šesti Poreč, koji iz tri utakmice ima tri boda, Umag je sedmi s tri boda. Na osmom i devetom mjestu su Sesvete i Zamet s po dva boda s tim što riječki sastav ima utakmicu manje...

Marko Kobetić s devet pogodaka bio je prvi strijelac Dubrovnika u Varaždinu. Nikša Bušlje je postigao četiri, Maro Dabelić i Tomislav Radić po tri, Marino Knez, Luka Bevanda i Hrvoje Lončarica po dva te jedan Zvonimir Srna. Toni Barišić je imao 4 obrane, Kristijan Janđel jednu. Još su igrali Luka Morović, Anes Avdić, Teo Putica i Marino Gabrieri.

Upravo je Zamet idući gost RKHM Dubrovnika. Kolo poslije u Gospino polje stiže Gorica. Dvije utakmice kod kuće za RKHM Dubrovnik...
16. travanj 2024 09:13